Dropbox naudojimas su .torrent failais

Kaip ir daugelis, naudoju Dropbox dokumentų sinchronizavimui tarp savo įrenginių. Kartais susiduriame su tokia problema, kad naršant telefonu ar būnant darbe, universitete ar mokykloje ir pamačius ką nors naudingo, neturime kaip namie veikiančiam utorrent klientui nurodyti, kad paimtų mūsų mėgiamą failą. Taigi šiame trumpame „HOWTO“ aprašysiu, kaip iš bet kurios vietos įkelti .torrent failą į veikiantį klientą nuotolinėje vietoje.

  1. Jeigu neturite Dropbox kliento, jį galite parsisiųsti per mano referalą. Už tai gausime papildomus 250 MB vietos abiems, tačiau jeigu turite, eikite prie 2 punkto.
  2. My Dropbox aplanke (jis randasi „My Documents“) susikuriame aplanką „Torentai“.
  3. Utorrent kliente, atsidarome Pasirinktys -> Nustatymai -> Katalogai ir uždedame varnelę ant „Automatiškai įkelti torentą iš :“.
  4. Nurodome tinkamą direktoriją, kur saugosime torentus (šiuo atveju My Documents -> My Dropbox -> Torrentai).

Viskas turi atrodyti taip:

Dabar telieka įkelti .torrent failą į reikiamą direktoriją (Torentai), ir jis bus automatiškai paleistas Utorrent programos  jūsų kompiuteryje. Grįžęs namo rasite jau parsiųstą jums reikiamą failą.

Jeigu naudojate kitą, ne Utorrent klientą, yra labai didelė tikimybė, kad jūsų klientas, turi automatinio paleidimo iš aplanko funkciją. Daugelis klientų tą tikrai turi.

P.S. Prašome nenaudoti šito HOW TO įstatymams pažeidinėti.

Įrašo “Dropbox naudojimas su .torrent failais” komenatarų: 3

  1. „referalą” – tokio žodžio nėra. Manau čia tiktų žodis „nuorodą”.

  2. tai kalba eina ne apie paprastą nuorodą, o referral link, t.y. referral’inę nuorodą, sutrumpintai referral’ą

  3. O ar nebūtų paprasčiau naudoti „Web UI“ funkciją tame pačiame utorrent kliente? Tuo atveju nereiktų jokio, pavadinkim „3rd party“ dalyvavimo procese. O ir torentų direktorija jokiuose kituose prietaisuose, išskyrus kompiuterį, kuriame veikia programa, nereikalinga.

Komentavimo galimybė išjungta.